nytt
730s ultimate liste over kjendiser på Snapchat
Se 200 norske og internasjonale navn ♥
CECILIE MOBERG cecilie@730.no 12. jan 2016 kl. 20:26FacebookTwitterTips en vennSkriv ut


Oppdatert: Noen som vet hva CLMD heter på Snapchat...?

Neida. Lagt til i listen, sutreguri <3 



Å være kjendis er ikke synonymt med å være kul på Snapchat. Vi har trykket oss igjennom mang en «My Story» på 300 sekunder fra kjente fjes, og det vi satt igjen med var følelsen av tapt tid.

Likevel er det jo kjekt å ha de liggende der, sånn i tilfelle de finner på noe skøy.



Er du av typen som vil følge folk bare fordi de er kjent, eller fordi de henger med A-listen?

PS: Har vi glemt din favoritt kan du sende en hyggelig mail til cecilie@730.no, så legger vi kanskje personen til. Oversikten vil forhåpentligvis vokse over tid. 

Her er 730s ultimate liste over kjendiser fra inn- og utland (og de som menger seg med dem) på Snapchat:

(Våre faves har et 💜(lilla hjerte) bak seg.)

A

Adrian Emile (Innertier) - adrianemile 💜
Annette Haga (eks-blogger) - nettenestea
Ally Brooke - itsmeallyb
Alejandro Fuentes - fuentesali1
Alexander Instøy (The Main Level) - alextml
Alexandru Gros Grindvoll (Suite 16) - its_alexandru
Andreas Haukeland (Suite 16) - itsandyhawk
Andy Samuels (1D-BFF) - andysnapssh1t
Anders Nilsen - rockyoutohell 💜
Ansel Elgort - anselelgort
Ariana Grande - moonlightbae 💜
Arif - riflabangbang 💜  
Arnold Schwarzenegger - arnoldschnitzel
Arnt Finèsse (komiker) - arntfinesse  
Ashley Benson - benzo33
Ashley Martelle (tidligere Tazs Angel) - badashmartelle  

Ashley Tisdale - ashleymtisdale
Astrid S - asstrid 💜
Atle Pettersen - atlep89
Austin Mahone - yungmahone
Avicii - timbling

B

Bea Miller - aebrellim
Beatriz Neves (730/YouTube-stjerne)- beasverden 💜
Bebe Rexha - beberexha
Becky G - beckygofficial
Bella Hadid - babybels777 💜
Bella Thorne - bellathornedab
Benjamin Lasnier - xpsychodreamer
Big Sean - bigseansnapped
Blake Lively - livelybk
Brody Jenner - nextjenneration
Bryson Tiller - snapsoul 

C

Calvin Harris - calvinharris
Cameron Dallas - camerondallas
Carina Dahl - carinadahl  💜
Cashmere Cat - miiaaoo 💜
Caspar Lee - casparlee1994
Chance the Rapper - mynamechance
Charlotte Crosby - clc_17
Chioma Anugweje (blogger/730) - chiomaoslo 💜
Chris Brown - bpchrisbrown
CLMD - clmdmusic 💜 
Cody Simpson - aussiemuso

D

David Guetta - davidguettaoff
Danny Brown - xdannyxbrownx
Demi Rose (tidligere Tazs Angel) - demirosemawby  

Devon Murray (Harry Potter-skuespiller) - devonmmurray 
Diddy - puffdaddy
Dillon Francis - dillonfrancis 💜💜💜
Diplo - diplo
DJ Kahled - djkahled305 💜
Dinah-Jane Hansen - dinahdime
Don Martin - donmartinoslo  

Dove Cameron - dovecameron

E

Ed Sheeran - teddysdaytoday
Einar Tørnquist - einartoernquist
Espen Hilton (blogger) - espenhilton
Espen Fernando (SKAM) - espen.fernando
Eva Longoria - realevalongoria

F

Fanny Lyckman (svensk toppblogger) - fannylyckman1
Father - badfather
Félicité Tomlinson (Louis Tomlinsons søster) - felicite.grace

Fifth Harmony - fifthharmony
Fotballfrue - carobergeriksen
French Montana - johnniepickles

G

Gemma Styles (Harry Styles' storesøs) - gemmaastyles
Gigi Hadid - itsgigihadid 💜
Girls (HBO) - girlshbo
Gregg Sulkin - gsulkin

H

Halvor «Kong Halvor» Harsem - konghalvor
Hailee Steinfeld - haiz
Hailey Baldwin - haileybisboring

I

Ida Wulff - idawulff
Imaan Hammam - imaanhammam  

Isac Elliot - snapisacelliot
Izabell - iforizabell

J

Jaa9 & OnklP - jaa9_onklp
Jacob Whitesides - jacobontour
Jake Miller - jmillermusic
Jamie Foxx - iamjamiefoxx
Jared Leto - jaredleto
Jason Derulo - derulo_jason
Jayde Pierce (Tazs Angel og Bieber-BFF) - jaydepierce
Jenah Yamamoto - gypsyone  

Jennifer Lopez- jlobts
Jenny Skavlan - jennyskavlancom 💜
Jessica Alba - jessicamalba
Joan Smalls - joan_smalls  

Joe Jonas - joseadam
Joey Badass - badmonjozif
Jordyn Woods (BFF'en til Kylie Jenner) - jordynnwoodss 💜
Josh Devine (1D-trommis) - joshdevinedrums
Juicy J - itsyoboyjuicyj
Julie Bergan - juliebergan 💜
Justin Bieber - rickthesizzler 💜

K

Karpe Diem - raggenogmagdi
Kate Hudson - khudsnaps
Kaveh - kforkaveh 💜
Keegan Allen - lifelovebeautyB
Kenza Zouiten (svensk toppblogger) - zouitenk
Kendall Jenner - kendalljenner
Kevin Jonas - kevinjonasii 
Kid Ink - inkontour
Kim Kardashian - kimkardashian
Komikerfrue (Marna Haugen) - komikerfrue
Kristin Gjelsvik (blogger) - styleconnection
Kristine Ullebø - kristineul
Kylie Jenner - kylizzlemynizzl 💜💜💜

L

Lars Vaular - larsvaular666 💜
Laurent Kelmedhi (The Main Level) - laurent.k
Lene Orvik (blogger) - leneorvik
Leo Ajkic - leoajkic 💜
Lido - lidogotsnaps 💜
Line Elvsåshagen (NRK P3) - linejordarundt 💜
Little Mix - littlemix_offic
Logo TV - logotv
Lou Teasdale (1D-crew) - louteasdale

M

Macklemore & Ryan Lewis - mackandryan
Mac Miller - macmiller3d
Madison Beer - whosmb
Mads Veslelia - madsveslelia
Makeupmalin (Norsk YouTube-stjerne) - makeupmalin 💜💜💜 
Marcus & Martinus - marcus-martinus
Martin Garrix - martingarrix
Matoma - matomaofficial  
Meghan Trainor - mtrainor22
Michael Clifford - michaelgcliffor
Mikkel Christiansen (Broiler) - hockenheim
Miley Cyrus - mileycyrus
Miranda Sings - colleenb123
Morgan Sulele - morgansulele
Morten Ramm - rammnieu
MTV - mtv
MØ - momomoofficial

N

Nash Grier - lifeofnash
Nathan Sykes - sykesmusic
Niall Horan - niallhoran
Nicole Richie - itsnikkifresh

Nick Grimshaw - hiyagrimmy 💜
Nick Jonas - jicknonas
Normani Hamilton - moniloves31
Nyle DiMarco - nyledimarco

O

Olav Stubberud (Fotograf og Kygo-kompis) - stubbz 💜
Omarion (B2K) - megaaomarion  

OMVR - omarmusiq 💜
Omer Bhatti - kidslife
One Direction - onedirection

P

Paris Hilton - realparishilton
Patrick Jørgensen - p4trickofficial
Petter Katastrofe - katastrofeee 💜
Petter Northug Jr. - ptrhugjr
Peyton List - lalapeyton
Pia Mia - princesspiamiap 💜
Pierre Louis Olsson (Paradise Hotel-deltaker) - pi3rreh 

R

Razika - razikaofficial
Rick Ross - ferrarifatboy  

Rihanna - rihanna
Rita Ora - officialritaora  

Ryan Secrest - ryansecrest

S

Sandra Lyng - sandralyngmusic 💜
Schoolboy Q - hoovaq
Selena Gomez - selenagomez
Shay Mitchell - officialshaym
Shawn Mendes - shawnmendes1 💜
Shonduras (Snapchat-kjendis) - shonduras
Skrillex - skrillex
Snoop Dogg - snoopdogg213
Sondre Lerche - sondrelerche 💜
Sofia Richie (Nicole Richies lillesøs) - sricheee 
Sophie Elise - sophizzleyo 💜
Soulja Boy - souljaboysodmg
Staysman - staysman 💜
Steve Aoki - aokisteve
Steve-O - steveosdick
Stian Blipp - blippolini 💜
Stormzy - stormzy1
Ståle Sandbech - stalesandwich
Swae Lee (Rae Sremmurd) - swaeswaeswae

T

Tazs Angels - wearetazsangels 💜
The Main Level - tmlofficial
The Weeknd - xo.official
The Vamps - vampssnap
Thomas Alexander Strandskogen (Suite 16) - itsthomasalex
Tiestö - tiesto
Tinashe - tinashenowbitch 💜
TIX (Andreas Haukeland) - tixmusic  
Tone Damli - tdamliofficial 💜
Tori Kelly - koritelly
Tory Lanez - theargyfargo  
Travi$ Scott - scottxx
Triana Iglesias - lilletri
Tristan Evans - trisberg
Troye Sivan - troyesivan
Tsutsum
i Hoang - tsutsumihoang 💜
TV 2 - tv2offisiell
TVNorge - tvnorgesnap
Ty Dolla Sign - tgodtydolla  
Tyga - lamboluxury
Tyler Oakley - snaptyleroakley
Tyler, The Creator - toiletboy

U

Universal Music Norge - umusicnorge 💜

V

Vegard Harm - famousharm
💜
Victoria Justice - victoriajustice
Vic Mensa - vicsavemoney
Vince Staples - poppystreet
VG-lista - vglistatopp20

W

Wacka Flocka Flame - wackaflockaveli

Z

Zayn Malik - zayn
Zedd - zedd
Zendaya - zendaya_96 💜
Zoella - officialzoella

Ø

Ørjan Burøe - mrburoe

#

2 Chainz - happytrueyear
5 Seconds of Summer - wearefivesos
730.no - www730no 💜💜💜

Som sagt, om vi mangler noen essensielle navn setter vi pris på en e-post. 

OPPDATERT: 730 har verdens beste og mest dedikerte lesere <3



Se også: Hvilke kjente nordmenn fikk flest likes i 2015?
tags:  Adrian Emile | Ally Brooke | Alejandro Fuentes | Alexander Instøy | Alexandru Gros Grindvoll | Andreas Haukeland | Andy Samuels | Anders Nilsen | Ansel Elgort | Ariana Grande | Arnold Schwarzenegger | Ashley Benson | Ashley Tisdale | Astrid Smeplass | Austin Mahone | Avicii | Bea Miller | Bebe Rexha | Becky G | Bella Hadid | Bella Thorne | Benjamin Lasnier | Big Sean | Blake Lively | Brody Jenner | Calvin Harris | Cameron Dallas | Cashmere Cat | Caspar Lee | Chance the Rapper | Charlotte Crosby | Chioma Anugweje | Chris Brown | Cody Simpson | David Guetta | Danny Brown | Diddy | Diplo | DJ Kahled | Dinah-Jane Hansen | Dove Cameron | Ed Sheeran | Espen Fernando | Eva Longoria | Felicite Tomlinson | Fifth Harmony | Fotballfrue | Caroline Berg Eriksen | Gemma Styles | Gigi Hadid | Gregg Sulkin | Halvor Harsem | Konghalvor | Hailee Steinfeld | Hailey Baldwin | Ida Wulff | Isac Elliot | Jaa9 | Onklp | Jacob Whitesides | Jake Miller | Jamie Foxx | Jared Leto | Jason Derulo | Jennifer Lopez | Jenny Skavlan | Jessica Alba | Joe Jonas | Joey Badass | Jordyn Woods | Josh Devine | Juicy J | Julie Bergan | Justin Bieber | Kate Hudson | Kaveh | Keegan Allen | Kevin Jonas | Kid Ink | Komikerfrue | Kristine Ullebø | Kylie Jenner | Lars Vaular | Laurent Kelmedhi | Leo Ajkic | Lido | Little Mix | Lou Teasdale | Macklemore | Ryan Lewis | Mac Miller | Madison Beer | Makeupmalin | Marcus & Martinus | Martin Garrix | Meghan Trainor | Michael Clifford | Miley Cyrus | Miranda Sings | Morgan Sulele | Morten Ramm | Nash Grier | Nathan Sykes | Nicole Richie | Nick Grimshaw | Nick Jonas | Normani Hamilton | Nyle DiMarco | Olav Stubberud | OMVR | Omer Bhatti | One Direction | Paris Hilton | Patrick Jørgensen | Katastrofe | Petter Northug | Peyton List | Pia Mia | Razika | Rihanna | Ryan Secrest | Sandra Lyng | Schoolboy Q | Selena Gomez | Shay Mitchell | Shawn Mendez | Skrillex | Snoop Dogg | Sondre Lerche | Sophie Elise | Soulja Boy | Staysman | Steve Aoki | Steve-O | Stian Blipp | Stormzy | Ståle Sandbech | Swae Lee | The Main Level | The Weeknd | The Vamps | Thomas Alexander Strandskogen | Tiestö | Tinashe | Tone Damli | Tori Kelly | Travi$ Scott | Tristan Evans | Tsutsumi Hoang | Troye Sivan | Tyga | Tyler Oakley | Tyler The Creator | Victoria Justice | Vic Mensa | Vince Staples | Wacka Flocka Flame | Zedd | Zendaya | Zoella | 5 Seconds of Summer | 2 Chainz | Snapchat | elektronikk
Del denne saken:Kommenter nedenfor:
730s nyhetsbrev

Instagram @730no

Utgiver: 730 AS, Observatoriegaten 1b, 0254 Oslo, c/o Music Norway.
Redaktør: Janne Monsen Tveit janne@730.no. Eier: Gisle G. Stokland gisle@730.no.
Kontakt/tips: post@730.no. Utvikler: 8020. Annonsere?